Kahn&Co Manufacturing

Monter dhe Mjeshtër, Ngjyrosës, Ndihmës Punëtor

	 	 

Mundesi punesimi per vende te lira pune ne Kahn&Co Manufacturing

  1. Montera dhe Mjeshter mobilerie me pervoje pune (2 vite e me shume)
  2. Ngjyroses per mobileri
  3. Punetore ndihmes qe kane interesim per te mesuar punen e mobilerise / zdrukthtarise

Te interesuarit mund te na kontaktojne permes email adreses kahnco.info@gmail.com ose permes numrit te kontaktit +38346300300 (Viber ose Whatsapp)

Shikime 1355
Kategoria Të tjera
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC