StarLabs

Senior Fullstack Developer (React & NodeJS)

	 	 

StarLabs eshte ne kerkim te 1 Senior Fullstack JS Developer (React & NodeJS)

StarLabs sot ka ekipe me mbi 110 personave dhe eshte ne rritje e siper. Projekti dhe puna eshte ne baza permanente sikurse edhe te gjitha profilet tjera ne StarLabs. 

Pergjegjesite:

 • Mesimi sa me i shpejte i teknologjive qe klienti i StarLabs kerkon;
 • Te punoje orare te plote;
 • Te kete aftesi te komunikimit me klient dhe me ekipen e zhvillueseve;
 • Te jete proaktiv dhe team player.

Aftesite:

 • Njohuri te avansuara ne NodeJS;
 • Eksperience me OOP (Object Oriented Programming);
 • Njohuri te avansuara ne ReactJS;
 • Fleksibilitet ne perdorim e class based components dhe React Hooks;
 • State management tools (Redux ose MobX);
 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte;
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore;
 • Te kete vullnet per te mesuar;
 • Saktesi dhe fokus ne pune.

Cka ofron StarLabs

 • Mentorim dhe keshilla;
 • Ndihme nga i gjithe stafi per aftesim profesional;
 • Mundesi ngritje ne karriere;
 • Mundesi ne aftesim profesional;
 • Sigurim Shendetsor;
 • Ambient profesional edhe super friendly;
 • Game room (Hapsire e dedikuar per Playstation, Pikado, Table football, Ping Pong);
 • Social Clubs (Termine javore per sporte, pjesemarje ne turnire lokale, esports and tournaments);
 • Pune hibride (nga zyrja dhe shtepia);
 • Trajnime dhe Workshops ne teknologji te ndryshme ne StarLabs;
 • Trajnime profesionale nga klientat e StarLabs;
 • Bonuse te ndryshme si ne Shtije, Rekrutim, etj;
 • Hackathons the mudesi te spinoff/investimit nga StarLabs;
 • Ambient pune pa presion te larte apo mikromenaxhim;
 • Kurse ne pune te gjuhes angleze.

Shikime 13135
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC