The Box

Kamarier, Shankist

	 	 

Lloji: Orari i plotë / fleksibil

Prishtinë - Kosovë

KAMARIER, SHANIKST

Detyrat dhe Aftësitë:

  • Të ketë njohuri rreth fushës së shërbimit dhe hotelerisë
  • Të ketë përvojë pune
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klientë

Të gjithë kandidatët e interesuar luten që të dërgojnë CV-të e tyre në e-mail info@easywallsystems.com

Në subjekt të ceket pozita për të cilën aplikoni

Shikime 1026
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC