ELKOS Group

Mundësi punësimi (Prishtinë)

	 	 

ELKOS GROUP kompania me e madhe në vend, me renome botërore, përfaqësuese e shumë brendeve të famshme, lider  për Import, Export, Tregti me Shumicë dhe rrjetin e qendrave tregtare ETC (shitje tregtare me pakicë) në të gjitha qytetet e Kosovës dhe Shtetet Fqinje – Shqipëri, Maqedoni dhe Malë të Zi, me mbi 2800 të punësuar me kushtet më të mira të punës duke përfshirë Sigurim shëndetësorë, sigurim aksidental, shujtë të garantuar  dhe Pagë e paguarë e tëra në llogari rrjedhëse.

Jeni në kërkim të një Karriere?

 

ELKOS Group ofron mundësi punësimi për të gjithë  ata persona që janë ambicioz, të përkushtuar për punë me synime të mëdha dhe të gatshëm për sfida të reja.


Kriteret bazë për tu bërë pjesë e ekipit:

  • Diplomë Universitare
  • Njohje e gjuhëve të huja (Gj.Angleze obligative në të folur dhe të shkruar,të tjera përparesi)
  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi dhe bindëse në nivel negocimi
  • Gadishmeri për udhetime pune jasht vendit
  • Njohuri të proceseve matematikore

Lokacioni: Prishtinë

Apliko në e-mail: apliko@elkosgroup.com
(Në subject shënoni: Apkikoj për pozitë administrative – Prishtinë)

Mirë Se Vini në Ekipin Tonë

Shikime 4538
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC