Seven

Kamarier (2)

	 	 

Seven – Fast Food and Pasticeria, me lokacion në Prishtinë, si pjesë e zhvillimit është në kërkim të mbushjes së vendeve të lira të punës:

  • Kamarier (2)

Orari për të gjitha pozitat është i plotë, dhe fillimi i punës është i planifikuar menjëherë.

Të gjithë kandidatët e interesuar, të lajmërohen në numrat e telefonit apo +383 44 785 206

Shikime 1042
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC