Sophie Caffe & Snacks

Kamarier/e, Barist, Ndihmës/e Kuzhinier/e

	 	 

SOPHIE caffe&snacks ofron pune per punetor/e.

Nje nga rrjetet me te medha te bareve ne Shqiperi eshte duke zgjeruar stafin e saj dhe ne Kosove.

Ndaj kerkon te beje pjese te familjes te rinje ne pozicionet e punes:

 1. Kamarier/e
 2. Barist
 3. Ndihmes/e kuzhinier/e

Te dhenat dhe kriteret

 • Mundesi rritje profesionale,
 • Stafi trajnohet nga kompania,
 • Paga e arsyeshme dhe ne varesi te nivelit profesional,
 • Orari i punes 8 ore ne dite me nderrime,
 • Ofrohen edhe aktivitete sezonale jashte qytetit ne pikat e tjera te kompanise,
 • Mosha e preferuar +20vjeç,
 • Te kete njohuri te nje gjuhe te huaj,
 • Personat me eksperience kane avantazh,

Per me shume infomrmacione dhe per nje interviste dergoni CV-te ne email info@gsdstudio.al apo mund te na kontaktoni ne numer tel 049554900 ose 355 676 796 163/whatsaap.

Adresa RoyallMall Rruga B ne Prishtine

Shikime 912
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC