Mulli Bukë & Kafe

Kamarier/e, Shitës/e - Banakier/e

	 	 

Mulli Bakery kerkon: 

1. Kamarier/e

2. Shites/e - banakier/e

  • Te kete pervoje pune te ngjashme me pare (se paku 1 vit eksperience)
  • Te kete aftesi te shkelqyera komunikuese
  • Aftesi per te punuar i/e pavarur dhe ne pune ekipore
  • Entuziazem per te ofruar sherbime te shkelqyera per klientet

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne mullibukeekafe@gmail.com ose te lajmerohen ne 048700018

Shikime 901
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC