Studio Moderna

Asistent/e të Shitjes - Ferizaj

	 	 

KEMI NJË VEND PUNE PËR TY NË DYQANET TONA

Studio Moderna po kërkon Asistent të Shitjes që t’i bashkohet ekipit tonë në Ferizaj.

Ne ofrojmë:

  • Pagë atraktive dhe bonuse;
  • Orar shumë të përshtatshëm, prej vetëm 6 orë në ditë;
  • Ambient cilësor pune & ekip bashkëpunues:
  • Trajnime të vazhdueshme për strategjitë e shitjes;
  • Mundësi avansimi dhe zhvillimi në karrierë.

Nëse je person dinamik, që të pëlqen shitja, ke dëshirë ti bashkohesh një ekipi energjik dhe një kompanie ndërkombëtare, dërgoje CV-në me subjekt për pozitën përkatëse:

retail.ks@studio-moderna.com

Mezi po presim me t’njoftë!

Studio Moderna po kërkon poashtu Asistent/e të Shitjes që t’i bashkohen ekipeve tona në Prishtinë, Ferizaj, Prizren, Vushtrri.

Kush është Studio Moderna?

Kompani ndërkombëtare me eksperiencë më shumë se 20 vjeçare, e cila operon në 21 vende të botës.

Studio Moderna ka në pronësi brendet e mirënjohura ndërkombëtarisht, si:

Shikime 1332
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC