AMC Corporation

Hostess (40), Supervizor (10)

	 	 

AMC Corporation kerkon 40 hostess dhe 10 Supervizor per aktivitete informuese.

  • Kontrata zgjate 2-4 muaj, me mundesi vazhdimi per 1 vit.
  • Aktivitetet do te mbahen ne markete dhe bar-e, orari 4-6 ore ne dite.
  • Pagesa mbi mesataren e tregut.

Per aplikim duhet te dergoni:

Emri, mbiemrin, pervojat e punes, moshen, numrin e telefonit dhe nje foto ose CV.

Ne email promotion@amc-ks.com ose facebook/Instagram(amccorporation)

Shikime 4849
Kategoria Mikpritje
Skadon Ka skaduar!
Orari Contract
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC