Agimi Company

Asistent/e i/e importit (Blerjeve)

	 	 

Asistent Menaxher i importit (Blerjeve)

Detyra dhe Përgjegjësi: 
-Menaxhimi i blerjeve me furnitorë jashtë vendit;
-Planifikon dhe kontrollon Stokun e importit;
-Bën planifikim të detajuar të porosive

Aftësi:​

  • Të ketë njohuri shumë te mira të gjuhës Angleze.
  • Të ketë aftësi shumë të mira organizuese dhe të jetë i aftë të punojë në afate të përcaktuara kohore.
  • Të ketë aftësi shumë të mira  komunikimi.

Mënyra e Aplikimit

  • Kandidatët e interesuar mund t'i dërgojnë CV së bashku me dëshmit e shkollimit dhe përvojës së punës përmes e-mail adresës: info@agimicompany.com
  • Konkursi është I hapur 30 ditë nga dita e publikimit
Shikime 1168
Kategoria Menaxhment
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Kastriot
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC