Eurogoma

Vende të lira të punës (5)

	 	 

Eurogoma Header

EUROGOMA SHPK shpall konkurs për:

 Vullkanizer ne piken tone ne Peje (2)

 Vullkanizer ne piken tone ne Prizren (2)

Kriteret:

  • Te kete njohuri dhe eksperience pune ne fushen e kerkuar.

Te interesuarit mund te aplikojne ne pikat tona ne Peje, Prizren ose ne Zyren Qendrore ne Shkabaj apo ne e-mail adresen tone: administrata@eurogoma.netEUROGOMA SHPK shpall konkurs për:

Pergjegjës/e për byfe - ne piken tone ne Magjistralen Prishtine-Mitrovice, Km 1.

Detyrat e punes:

  • Mirembajtja e byfese;
  • Pritja e klienteve;
  • Sherbimi i klienteve.

Te interesuarit/at mund te aplikojne ne piken tone ne Shkabaj apo permes e-mail adreses administrata@eurogoma.net

Shikime 1028
Kategoria Mekanikë
Skadon 12 ditë
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC