Beriflapp

Senior System Engineer në Web-Security

	 	 

Kompania Beriflapp, është në kërkim të një Senior System Engineer të bëhet pjesë e ekipit Web-Security në Prishtinë.

Ofrojmë:

  • Projekte sfiduese dhe interesante
  • Pagë konkuruese
  • Ekip profesional në bashkëpunim me kompani nga Zvicra
  • Zyrë e re dhe moderne në Prishtinë, etj.


Kërkesat:

  • Njohuri të mira në networking si dhe të protokolleve: TLS,  HTTP,  DNS,  TCP,  ICAP
  • Njohuri të mira në scripting (si psh.: Python, Perl, Bash) apo në një gjuhë kompiluese (si psh.: Golang)
  • Përvojë në Linux
  • Aftësi shumë të mira të komunikimit në gjuhën angleze.

Personat e interesuar mund të na dërgojnë CV-në e tyre në email adresën: jobs@beriflapp.com

Afati i fundit për aplikim: 11.04.2021.

Shikime 1446
Kategoria Informatikë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC