Ecohome

Mjeshtër, Punëtor në Ndërtimtari

	 	 
EcoHome është kompani që merret me dizajnmin e Villave unike!
Qëllimi i EcoHome është të jetë një me natyrën.
 
Me rritjen e punës, na duhet të rrisim edhe stafin dhe po kërkojmë
  • 1 Mjeshter i cili ka përvojë pune me punë metalike dhe saldim, dhe
  • 2 Punëtorë që kanë eksperiencë në ndërtimtari ose edhe pa eksperiencë.
Nr. Kontakues: 044 245298 Viber dhe 045 114 113.
Ecohome
Shikime 1971
Kategoria Ndërtimtari
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC