Agjensioni Air Munich

Call Agent (2)

	 	 

Agjensioni turistik Air Munich shpall konkurs per kete pozite te punes:

Kerkohen dy Call Agents

Kualifikimet:

  • Mundesisht njohje te mire te gjuhes angleze dhe asaj gjermane.
  • Te kete aftesi te mira kompjuterike.
  • Te jete i/e gatshem per orar fleksibil.
  • Te kete aftesi te mira komunikimi

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne permes emailit: punesohu@airmunich.eu

Shikime 5052
Kategoria Telekomunikim
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC