MyWings Aviation

Kontabilist, Operator në Zyre (2), Supervizor në Aeroportin e Prishtinës (2)

	 	 

Kompania ajrore MyWings Sh.P.K shpall konkurs per keto vende te punes:

Kontabilist

Kualifikimet:

  • Njohje te mire te gjuhes angleze  mundesisht dhe  gjermane.
  • Te kete njohuri ne kontabilitet.

Dy operatore qe punojne ne zyre

Kualifikimet:

  • Njohje te mire te gjuhes angleze mundesishte edhe gjermane.
  • Te kete aftesi te mira kompjuterike.
  • Te jete i/e gatshem per orar fleksibil.
  • Te kete aftesi te mira komunikimi.

Dy puntore si supervizor ne aeroportin e Prishtines

Kualifikimet:

  • Te kete njohuri te gjuheve te huaja
  • Te kete pervoje pune ne aeroportin e Prishtines
  • Te jete i gatshem per orar fleksibil
  • Te kete aftesi te mira komunikimi

Te interesuarit mund te aplikojne permes emailit: punesohu@mywingsaviation.com

Shikime 4626
Kategoria Të tjera
Skadon 5 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC