Kujdesi Ditor We Care

Kujdes Ditor për Fëmijë

	 	 

Kujdesi ditore per femije WE CARE

Ofrojme kujdes ditor per femije te moshes nga 1 deri ne 5 vjec, nga 8 deri ne 9 ore ne dite

Kujdesi ditor organizohet ne shtepi privat nga edukatorja.

Transporti behet sipas marreveshjes cdo dite pune, pranimi I femijeve nga ora 08:00-09:00h, ndersa kthimi nga ora 16:00-17:00.

Nese femija ka ushqim specifik prinderit detyrohen te japin me vete, dhe nese ka alergji ne ndonje ushqim duhet te lajmerojn paraprakisht.

Persona e interesuar te lajmerohen cdo dite pune ne numrin 048 88 11 66 ne viber, ju lutem te kontaktoni vetem shkrim.

Monitorimi organizohet me kamera dhe kane qasje prinderit ne cdo kohe.

Shikime 2498
Kategoria Edukim
Skadon 4 ditë
Orari
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC