HIB Petrol

Vende të lira të punës

	 	 

Korporata HIB Petrol SH.P.K. me seli në Ferizaj, lider në fushën e shitjës së derivateve të naftës, restoraneve dhe marketeve, hap konkurs për plotësimin e vendeve të lira të punës për Pikën e Re në Gjakovë (pozitat 1 deri 9) si dhe për Pikat e tjera eksistuese (pozitat 4 deri 9).

  1. Menaxher i Pikës;
  2. Punëtor administrativ;
  3. Udhëheqës i ndërrimit në piceri;
  4. Kamarier (m&f);
  5. Banakier (m&f);
  6. Kuzhinier dhe picamen (m&f);
  7. Shitës në pompë;
  8. Shitës/e në market (m&f);
  9. Mirëmbajtës (pastrues) m&f;
  10. Punëtor në autolarje.

Për detaje shtesë rreth pozitave të lira mund të informoheni duke klikuar në pozitat e lartcekura si link.

Të gjithë kandidatët e interesuar  për këto  pozita  mund të aplikojnë duke dërguar aplikacionin dhe CV:

Online: permes ëeb faqës: http://hibpetrol.com/mundesi-punesimi/ ose duke dërguar aplikacionin në pikën më të afërt të HIB Petrol-it.

Shikime 6326
Kategoria Të tjera
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC