STL Dynamics

German Team Leader / German Call Agents

	 	 

Behu pjese e skuadres tone!-STL Dynamics

Nese jeni gjerman foles me eksperience ne shitje,aplikoni per tu bere pjese e kompanise tone.

Per poziten agjent i shitjes paga baze eshte 600 +bonuset,kurse per team leader paga baze eshte 850+ bonuset.

Ne qofte se aplikoni si grup atehere do merrni BONUS cash ne pagen e pare (200€ SUPERVIZOR dhe 100€ per cdo agjent te grupit).

Per te aplikuar dergoni CV ne emailin: hr@stldynamics.com

ose kontaktoni ne Viber/WhatsApp +383045415942

Shikime 1538
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC