Mantro Coffe

Kamarier (2), Gotalarës

	 	 

M A N T R O 

Shpall Konkurs per: 

  1. Kamarier (2 Pozita)
  2. Gotalarës

Detyrat:

  • Te kete pervoje pune si kamarier,
  • Te kete deshire dhe ambicje per te punuar,
  • Te jete i gatshem per te punuar me orar te zgjatur nese eshte nevoja si dhe me nderrime,

Kualifikimet:

  • Shkolla e mesme e perfunduar,
  • Pervoja e punes (e preferueshme),

Të interesuarit mund të lajmërohen në ketë nr: tel apo viber: +383 49 726 282

Shikime 1151
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC