Elevate Media

Call Center - Call Agent

	 	 

ELEVATE MEDIA  hap konkurs për CallCenter - Call Agent

Kualifikimet:

 • Njohja e gjuhës Suedeze/Norvegjeze/Angleze në mënyrë të shkëlqyer;
 • Komunikim me klientët përmes telefonit apo email;
 • Të jenë të motivuar dhe të gatshëm për punë.

Ne ofrojmë:

 • Kushte të mira pune në një ambient cilësor dhe afatgjatë;
 • Pagë e kënaqshme fikse për muaj plus komision;
 • Trajnime të ndryshme;
 • Orari punës: i plotë;
 • Produkte të ndryshme profitabile dhe të kapshme për secilin agjent;
 • Shpërblime të ndryshme.

Ku të aplikoj?

 • Dergoni CV: info@elevatemedia-ks.com ;
 • Tel. +383 48556655 (vetem nga Hene - Premte ora 10:00 - 18:00);
 • Rruga B (mrapa HEBS);
 • Të gjitha aplikacionet do të trajtohen në mënyrë konfidenciale.
Shikime 4271
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC