Prince Coffee Shop

Pastruese, Kamarier, Shankist, Gotalarës/e

	 	 
Prince Coffee Shop kerkon:
  • Pastruese;
  • Kamarier;
  • Shankist;
  • Gotalarës/e.
Kriteret:
  • Të kenë së paku 1 vit përvojë në punë.
  • Mosha - mbi 18 vjet
Lokacioni: Prishtinë
Të interesuarit të na kontaktojnë në nr. e tel. +38348224225 dhe  e-mail info@princecoffeeshops.com
Shikime 1445
Kategoria Hoteleri
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC