Gaudi Kosova

Shitëse (4) - Gjakovë

	 	 

4 pozita te hapura per shitese ne lokalin Gaudi.

Lokacioni: Qendra Tregtare Nertil ne Gjakove

Orari i punes: 40 ore ne jave.

Kandidatet duhet t'i plotesojne keto kushte:

  • Te kene eksperience ne sektorin e shitjes, te kene aftesi te komunikimit, aftesi ne prezantimin e veshmbathjeve si dhe te jene te motivuara dhe ambicioze. 

Per te aplikuar per kete mundesi punesimi, ju lutemi dergoni CV-ne tuaj ne email-in altiparmakdaver@gmail.com

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

Konkursi qendron i hapur nga data 15.03.2021 deri me daten 15.04.2021

Shikime 1285
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjakovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC