Social Lounge

Pizzaman/e, Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhiner/e, Ndihmës/e Kuzhine

	 	 

Social

SOCIAL

Rruga B - Prishtine

Pozitat:                      

  • Pizzaman/e;
  • Kamarier/e
  • Banakier/e
  • Kuzhiner/e
  • Ndihmës/e Kuzhine

Detyrat:

Detyrat caktohen në bazë të pozitës për  të cilën aplikonon kandidati.

Njohurite dhe Aftësitë

  • Përvojë në fushën e kërkuar
  • I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbajë nivel të lartë të përgjegjësisë dhe të
  • Saktësisë për të gjitha detyrat e punës;
  • Aftësi për të komunikuar me punonjësit dhe klientët në mënyrë profesionale dhe me mirësjellje;

Të gjithë të interesuarit janë të mirëseardhur.

Kandidatët që plotësojnë kriteret e lartcekura munden të kontaktojnë në 049 133 177 si dhe luten që CV-të e tyre t’a dërgojnë në e-mailin:

socialloungeprishtina@gmail.com

Shikime 1684
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC