MySky 24

Këshilltar/e për klientë

	 	 

Konkurs 

MySky 24 L.L.C shpallë konkurs për vende të lira të punës:

Këshilltar/e për klient

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Kujdesi ndaj klientëve
 • Përpunimi i rezervimeve
 • Koordinimi, përpunimi dhe përcjellja e thirrjeve hyrëse, Email,Facebook dhe Instagram.
 • Këshilla dhe mbështetje për klientët tanë përmes telefonit dhe Email.

Kushtet që duhet plotësuar për pozitën e shpallur:

 • Dëshira për të punuar me klientë;
 • Të jete komunikative;
 • Të keni njohuri të gjuhës gjermane dhe angleze (obligative);
 • Të keni aftësi të mira kompjuterike;
 • Të keni afinitet të punoni në ekip;
 • Gatishmeri për të punuar në ndërrime, gjate fundjavave dhe festave zyrtare.

Ne ofrojmë: 

 • Vend te sigurtë të punës;
 • Ambient modern;
 • Pagë stabile.

Verejtje: Te dhënat personale (CV) të dërgohen përmes postës elektronike ne adresën: job@mysky24.com 

Vetëm kandidatët që hyjnë në listen e ngushtë do të kontaktohen për intervistë.

Shikime 4005
Kategoria Administratë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC