MAK Cosmetics

Agjent/e i/e Shitjes (2), Social Media Manager (1)

	 	 

Mak Cosmetics  është kompani e specializuar në produktet profesionale  dhe sot vazhdon misionin e saj në bashkëpunim të ngushtë me stilistët e flokëve dhe partnerët ndërkombëtarë.

Mak Cosmetics  çdo herë dhe çdo kohë është në kërkim të inovacioneve qe ofron  tregu botëror, dhe çdo herë duke hap shtigje të reja  si ne avancimin dhe forcimin e Kosoves duke investuar ne ngritjen profesionale te ekipit te punes edhe stilistëve.

Në mënyre që të mund të sjellim këto sherbime, na duhet të rrisim stafin prandaj jemi ne kërkim të punëtorëve në këto pozita:

  • Agjent/e i/e Shitjes (2)
  • Social Media Manager (1)

Kualifikimet:

  • Duhet të kenë patent shofer për kategorinë B;
  • Të kenë aftësi të mira komunikuese.

Paga Negocijohet.

Aplikoni duke dërguar CV në këtë email: 

Info@makcosmetics.info

+38348349029

Shikime 3702
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC