KAHN&Z Architects

Mjeshtër, Monter, Ngjyrosës

	 	 

KONKURS PËR PLOTËSIMIN E VENDEVE TË PUNËS

Punëtoria jonë për dizajnim dhe prodhim të mobilieve të enterierit shpall konkurs për këto pozita:

  • MJESHTER

  • MONTER

  • NGJYROSES

Jemi vend pune ku për çdo punëtorë ofrojmë

mundësi të barbarta karriere dhe avansimi profesional.

Kandidatët e interesuar të lajmërohen në:

cel: +383 46 300 300

e-mail: kahnz.info@gmail.com

Shikime 1698
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC