AGGA

Call Agjent/e (DE, FR & IT)

	 	 
AGGA shpallë konkurs për:

Call Agjent/e

në gjuhët:
  • Gjermane,
  • Franceze dhe
  • Italiane
Nëse je njohës i mirë i gjuhëve përkatëse dhe jë i interesuar të punosh në Prishtinë në një ambient modern me orar të përshtatshëm, ku puna ekipore na siguron rrugën drejt suksesit,
atëhere mos hezito por apliko menjëherë tek në për një vend pune si Call Agjent për tregun Zvicërran.
  • Rroga baze 800 euro + bonuse atraktive
  • Vikendi pushim.
Bëhu pjesë e ekipit tonë, apliko tani, na kontaktoni në
038 755 666 ose na dërgo CV në hr@agga-ks.com
 
Shikime 3005
Kategoria Telekomunikim
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC