Standard Cleaning

Kryemenaxher/e, Pastrues (3)

	 	 

Standard Cleaning eshte ne kerkim te 3 pastrueseve te objekteve dhe 1 Kryemenaxher/e qe do te punojne me orar te plote ne Prishtine, rruga: Holger Pedersen. 
Pergjegjesite e pastruesit do te jene pastrimi i objekteve ne teresi.
Per pastrues:

  • Mundesisht fillimi i punes te jete prej 1 Mars.
  • Pervoje pune ne pastrim

Per menaxher:

  • Mundesisht fillimi i punes te jete prej 1 Mars.
  • Pervoje ne pastrim 
  • Pervoje si menaxher
Per informata shtese na lajmeroheni ne numrin: 049 311 496, apo permes emailit: standard.cl11@gmail.com 
Shikime 818
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC