Star Hill

Ndihmës/e Kuzhinier/e

	 	 

Ndihmës/e Kuzhinier/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Pergatitje te ushqimeve
  • Mirembajtja e kuzhines
  • Aftesi ne pune ekipore
  • Te ketë përvojë pune në poziten që aplikohet .

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV-ne ne email adresen: info@star-hill.com, apo  permes numrit te kontaktit  +38344646015

Shikime 283
Kategoria Gastronomi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC