Librex

Agjent/e i/e Shitjes (35)

	 	 

Librex shpall konkurs per 35 Agjent te shitjes!

Deshironi qe endrrat per nje pune te mire dhe stabile tu behen realitet, ateher aplikoni!

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes jane si ne vijim:

  • Te kete Patent shofer te kategoris B
  • Te ken veture personale apo ne shfrytezim
  • Te jene Komunikative (njohuri ne shitje direkte)
  • Arsimimi I mesem (te pakten)
  • Qiftet kan perparesi ( Mashkull Femer)

Kompania ofron kushte shume te mira pune

  • Paga me standarde Evropiane
  • Udhtime te rregullta jasht vendit
  • Seminare ne baza mujore
  • Trajnime dy javore
  • Certifikim pas trajnimeve

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojn online permes email adreses

Librex2018@outlook.com

045100094

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer telefoni prej ores 10:00 deri 15:00

Shikime 6421
Kategoria Shitje
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC