Zap Posao

Punëtorë në Ndërtimtari - Kroaci, Slloveni, Gjermani

	 	 

Zap Posao hap konkurs për:

Punëtorë në Ndërtimtari

Ne jemi në kërkim të Punëtorëve në sektorin e Ndërtmitarisë për të punuar në Kroaci, Slloveni dhe Gjermani.

Ne do të arranzhojmë të gjithë Proceduren dhe Dokumentacionin.

Ju lutem na kontaktoni me anë të këtij emailit:

zap.posao@gmail.com

apo në numrat tanë:

+385919317070 (Whatsapp, Viber)

  1. Na kontaktoni vetem gjate ores 09:00 - 17:00

 

Shikime 6519
Kategoria Ndërtimtari
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Gjithë Kosovën
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC