Ravmen Kosova

Shitëse (2)

	 	 

2 Pozita te hapura per Shitese ne lokalin Ravmen ne ALBI Mall dhe GRAND STORE

Orari i punes: 40 ore ne jave. 

Kandidatet duhet t'i plotesojne keto kushte:

  • te kene eksperience ne sektorin e shitjes,
  • te kene aftesi te komunikimit,
  • aftesi ne prezantimin e veshmbathjeve
  • te jene te motivuara dhe ambicioze. 

Per te aplikuar per kete mundesi punesimi, ju lutemi dergoni CV-ne tuaj ne email-in hadis.alltiparmak@gmail.com

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen.

Konkursi qendron i hapur nga data 23.02.2021 deri me daten 23.03.2021

Shikime 954
Kategoria Shitje
Skadon 26 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC