Hotel Garden

Ndihmës Banakier / Barmen

	 	 

Ndihmës Banakier / Barmen

Përgjegjësia:

Menaxhimi i përgjithshëm i bareve të hotelit. Marrja e porosive nga kamarieret dhe mysafiret dhe shërbimi i tyre me pije dhe ushqim. Pastrimi i enëve nën përgjegjësinë e tij si dhe mirëmbajtja e pastërtisë së barit në përgjithësi.

Aftësitë

  • Njohja e punës me kompjuter
  • Njohja e gjuhës angleze
  • Kreativ në përgatijen e pijeve (koktejeve) të ndryshme
  • Të jetë komunikativ
  • I motivuar për punë
  • Aftësi për punë nën presionin e kohës
  • Gatishmëri për punë jashtë orarit

Të gjithë të interesuarit të dergojne Cv me 1 Fotografi te bashkangjitur, si dhe referenca per ata qe kanë ne: apliko@hotelgarden-ks.com

Me subjektin: Barmen

Gjinia: Mashkull

Shikime 232
Kategoria Të tjera
Skadon 11 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC