QQ Link CC

Operatorë në Gjuhë Gjermane

	 	 

Operatorë Gjuhen Gjermane.

Kriteret:
  • Ju duhet të flisni rrjedhshëm gjuhën gjermane.
  • Shkathtësiti themelore në kompjuter dhe komunikim.
  • Eksperience ne Industrine e shitjeve
Ne ofrojmë:
  • Komoditet dhe rehati në vendin e punës. 
  • Ekip i shkëlqyeshëm me atmosferë të mirë dhe mbështetje në punë.
  • Rrogë fikse nga 600€ deri 700€ Neto varet nga eksperienca që keni, plus shpërblime dhe bonuse shtesë mujore.

Na komunikoni në nr: 049 696 447

Tags
Shikime 3594
Kategoria Telekomunikim
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC