Big Scoop

Banakiere (2), Kamariere (3)

	 	 

Bëhu pjesë e ekipit tonë!

Konkurs për punë nga Big Scoop në Rrugen B, Prishtinë, për:

  • 2 banakiere dhe
  • 3 kamariere
Të interesuarit mund të aplikojnë ne Viber ose Whatsapp +38348434435 apo edhe ne e-mail: bigscoopkos@gmail.com 
Shikime 640
Kategoria Të tjera
Skadon 22 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC