Devolli Group

Punonjës në Autolarje

	 	 

Punonjës në Autolarje

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Larja dhe pastrimi i automjeteve të kompanisë (brenda objektit)

Kualifikimet e kërkuara:

  • Shkolla e mesme, të posedojë patent shoferin - kategoria B
  • Përvojë pune paraprake në autolarje

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit të mëposhtëm "Apliko"

Shikime 626
Kategoria Të tjera
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC