Devolli Group

Roje i Objektit

	 	 

Roje i Objektit

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Ruan dhe është përgjegjës për objektin, gjësendet dhe për punën e cila i është besuar dhe përcaktuar

Kualifikimet e kërkuara:

  • Përvojë pune paraprake sigurimin fizik të objekteve, gjësendeve
  • Mos te kenë qenë të dënuar apo ndjekur penalisht

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë përmes butonit të mëposhtëm "Apliko"

Shikime 1654
Kategoria Të tjera
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Fushë Kosovë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC