Devolli Corporation

4 Serviser (vending machine) - Pejë

	 	 

Devolli Corporation shpall konkurs pune këto pozita :

Si rezultat i zgjerimit të aktivitetit afarist, Devolli Corporation fton kandidatë të aplikojnë për vendin e punës si:

Serviser (vending machine – aparateve te kafes  – 4 vende)

 Lokacioni: Pejë

  • Preferohet shkolla e mesme dhe diploma universitare ne elektro ose makineri
  • Të ketë pervoje pune me servisim të paisjeve të ndryshme elektrike.
  • Të ketë aftësi të mira pune dhe fleksibilitet.
  • Të posedoje patent shoferin (B).
  • Të  ketë njohuri të gjuhes angleze

Mënyra e aplikimit!

Të interesuarat mund të aplikojnë në mënyrë elektronike duke dërguar CV në këtë 

e-mail:  info@devollicorporation.com

Konkursi mbetet i hapur deri me datën 28.02.2021

Shikime 2872
Kategoria Të tjera
Skadon 3 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC