KiKxxl Evrotarget

Njohës të Gjuhës Gjermane

	 	 

Kërkojmë njohës të gjuhës gjermane

Fillo  punën me ekipin ma t’mirë n’qytet!

KiKxxl & evroTarget ju ofron mundësinë që të punoni me një ekip profesional e bashkëpunues.

Nëse njihni gjuhën gjermane, ju mund të bashkoheni me ekipin tonë në fushën e kujdesit ndaj klientit.

Çfarë ofrojmë?

  • Kontratë afatëgjatë dhe punë të sigurtë
  • Pagë të lartë dhe bonuse
  • Mundësi për ngritje në karrierë
  • Sigurim shëndetësor
  • Shujtë ditore
  • Ekip bashkëpunues
  • Trajnime brenda dhe jashtë vendit

Kualifikimet tuaja:

  • Të keni njohuri të mira të gjuhës Gjermane
  • Të shfaqni empati dhe pozitivitet gjatë punës me klientë
  • Të keni aftësi të mira komunikuese

Për të aplikuar, ju lutem plotësoni formën në këtë link: http://cubetarget.com/kikxxlevrotarget/Job/Description/?g=MTlhZjE5MGEtYTFhOS00ZDEyLWE0YjYtNWU3MTRmNWM1MDBk&sl=7xeOU1RcM0KHxDnXd2LCtg

Shikime 883
Kategoria Telekomunikim
Skadon 10 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC