SAF

Punëtorë në sektorin e ngjyrosjes dhe monter

	 	 

Konkurs: Punëtorë në sektorin e ngjyrosjes dhe monter

Lokacioni: Prishtinë - Fabrika për përpunimin e drurit "SAF"  

Fabrika për përpunimin e drurit "SAF" kërkon të punësoj punëtorë në sektorin e ngjyrosjes se mobiljeve dhe Monter

Të interesuarit duhet të kenë:

  • Përvojë pune së paku 2 deri në 5 vite në sektorin e mobilerisë - zdrukthtarisë
  • Precizitet dhe disiplinë në realizimin e punëve
  • Te jet bashkepunes per pune ekipore

CV mund t'i dërgoni në emailin tonë zyrtar info@smartartisticfurniture.com ose të kontaktoni në numrin e telefonit 049 588 771350

Shikime 763
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 7 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC