Taunita Foods

Kuzhinier

	 	 

Konkurs i hapur per vende pune nga Taunitafoods te mensa e studenteve ne Prishtine për pozitën:

  • Kuzhinier

Përvoja e punës:

  • Pergaditjen e ushqimeve tradicionale, moderne dhe internacionale.
  • Përvojë e punes mbi 5 vjet (obligative)

Te interesuarit mund t'i dergojne CV-te ne viber: 38349198962

Shikime 1242
Kategoria Gastronomi
Skadon 6 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC