Palma Furniture

Arkitekt/e, Shitës/e - Gjilan, Prizren

	 	 

Palma Furniture

Hap konkurs për:

Arkitekt/e
Shitës/e


Kushtet:

  • Të jetë kreativ/e dhe i/e gatshëm/e të punoj në ekip;
  • Të ketë aftësi organizuese dhe komunikuese;
  • Të ketë njohuri për softwear-ët e arkitekturës (archicad i domisdashëm);
  • Përparësi kanë të diplomuarit dhe ata me përvoj pune.

Të interesuarit të dërgojnë CV ose të plotësojnë aplikacionin në showroomet tona në Gjilan, Prizren.

Konkursi është i hapur deri me 12.02.2021

Konkursi eshte i hapur per pikat e shitjes ne Gjilan, Prizren.

Shikime 2247
Kategoria Arkitekturë
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC