Fast Food 004

Kamarier, Skarist

	 	 

Fast Food & Pizzeria 004 

Kërkon 1 Kamarier dhe 1 Skarist (VETEM PASDITE)

Të gjithë të interesuarit të lajmërohen cdo ditë pune nga ora 10;00 - 16;00  në numrin e telefonit:

Nr tel: 049600766 , ose ne facebook Fast Food 004 (https://www.facebook.com/FF004/)

Adresa: Rruga: Holgen Petersen (Hyrja e spitalit  nga EULEX) në QKUK

Shikime 731
Kategoria Gastronomi
Skadon Skadon: SOT
Orari Part Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC