Grand Store

Asistent/e Administrativ/e, Ndihmëse Kuzhiniere (F)

	 	 
 1. ASISTENTE ADMINISTRATIVE (1 vend pune)
 2. Ndimese Kuzhiniere Femer (1 vend pune)

 Përgjegjësitë dhe detyrat për ASISTENTE ADMINISTRATIVE:

 • Komunikimi me klient  dhe partner
 • Mirepritja e paleve
 • Krijimi I raporteve dhe interpretimi I te dhenave
 • Asiston ne pergaditjen e dokumentacionit te kerkuar nga  menaxhmenti
 • Detyra tjera te percaktuara nga menaxhmenti

Kualifikimet për ASISTENTE ADMINISTRATIVE:

 • Diplome universitare
 • Aftesi shume te mira komunikuese dhe menaxhuese
 • Njohuri te mira te paketes Microsoft Office
 • Aftesi per pune kolektive dhe shkathesi per pune dinamik.
 • Njohje te mire te gjuhes angleze.

Dërgoni CV-në tuaj në e-mail: hr@grandstore-ks.net duke shkruar në subjekt: asistente administrative
Nr tel: 049/749-664

Shikime 1690
Kategoria
Skadon 4 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC