Teuta Matoshi

Përfaqësues/e i/e shërbimit ndaj klientit (customer service)

	 	 

KONKURS PUNE

Konkursi eshte i hapur per nje vend pune si perfaqesuese e sherbimit ndaj klientit (customer service).

Detyrat dhe Pergjegjesite

 • Mbajtja e nje qendrimi pozitiv dhe professional ndaj klienteve ne cdo kohe
 • Pergjigjja adekuate dhe sa me e shpejt e pyetjeve ankesave te klientit
 • Menaxhimi pyetjeve, porosive, ankesave dhe qeshtjeve te tjera qe nderlidhen
 • Pranimi dhe zgjedhja e ankesave te klientit ne menyre profesionale
 • Njohja e produkteve ne thellesi
 • Perpunimi, ndryshimi dhe anulimi i porosive sipas kerkesave dhe nevojave te klienteve
 • Mbajtja e shenimeve te nderveprimeve me klientet,komentet dhe ankesat
 • Komunikimi, kordinimi dhe konsultimi me koleget rregullisht
 • Informimi dhe komunikimi me mibkqyrsin rreth qeshtjeve me ndjeshmeri dhe qeshtjeve te tjera te nevojshme

Kushtet dhe kualifikimet e kerkuara:

 • te kete diplome bachelor
 • te kete pervoj pune se paku 1 vit
 • te kete njohuri te teknikave te shitjes
 • aftesi per te qendruar e qete dhe profesionale kur klientet jane te stresuar
 • te kete njohuri te shkelqyere te gjuhes angleze(obligative)
 • te shkruaj rrjedhshem ne gjuhen angleze (obligative)
 • te jete bashkepunuse (obligative)
 • te punoj nen presion

Orari: E hene - E premte nga ora 08:17 pauza 1 ore

~Ky konkurs eshte I hapur per te gjithe te rinjte, mirepo perparesi ka gjinia femerore~

Menyra e aplikimit!

Te interesuarit mund te aplikojne ne menyre elektronike duke derguar CV dhe leter reference ne kete email:

 e-mail artmir@teutamatoshi.com

nr.tel: +38345385452 (viber)                                                   

Shikime 3640
Kategoria Administratë
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC