Prince Coffee House

Punëtore për pastrim të lokalit

	 	 

Price Coffee House hap konkurs për:

Punëtore për pastrim të lokalit

Përgjegjësitë:

  • Pastrimi i lokalit në përgjithësi;
  • Sigurimi i nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e lokalit;
  • Kujdesi dhe mbajtja e pastërtisë në sallat e restaurantit;
  • Aftësi të mira komunikuese me stafin dhe palët;
  • Pranimi i materialit higjienik dhe përkujdesja për të.

Për të aplikuar, ju lutem kontaktoni në këtë numer: +383 48 500 326.

Lokacioni: Rr. Mbretresha Teute, afer policise, Peje

Shikime 823
Kategoria Të tjera
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Pejë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC