Atelie Vesa

Rrobaqepëse, Dizajnere

	 	 
Fustane Nusërie “VESA” është në kërkim të një punëtoreje e cila është e aftë në rrobaqepësi. 
  •  Pozita: Rrobaqepëse,Dizajnere
  •  Vendi: Prishtinë
Për t’u bashkuar me ne, ju duhet të keni: 
  •  Aftësi të qepjes në makinë industriale
  •  Përvojë të qepjes në fustanet e nusërise (vellot).
  • Aftësi dhe pervojë në dizajnimin e korsetave.
Për këtë pozitë, nga ju kërkohet:
  •  Të jeni e vëmendshme
  •  E afërt dhe bashkëpunuese
  •  E aftë për të punuar në afate të shkurtëra kohore. 
Ato që janë të interesuara në këtë pozitë mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit: 
049-592-641.
Shikime 913
Kategoria Art & Dizajn
Skadon 2 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC