Chequepoint Group

Kuzhinier, Kamariere, Kamarier, Ndihmës Kuzhinier

	 	 

Chequepoint Group e cila operon ne bazat e kforit ne Kosove, kerkon te punesoje:

  • 1 Kuzhinier
  • 1 Kamariere “Femer”
  • 1 Kamarier   “Meshkuj”
  • 1 Ndihmes Kuzhine

Pozitat jane te hapura ne bazen e kforit Film City ne Arberi afer Mini Max Prishtine.

Per Poziten Kuzhinier: 

  • Kerkohet me se paku 5 vite pervoje, te njef kuzhinen italiane dhe ate internacionale, te jete kreativ ne pergaditjen e ushqimeve dhe menyjave te reja, gjuha angleze e preferuar

Per poziten e Kamarier/e

  • Obligohet gjuha angleze, gjuhet te tjera si Italisht, Gjermanisht apo te tjera mirren parasysh si avantazh.
  • Kadidatet per poziten e Kamarierit duhet te kene pervoje pune, te jene pedant, te kene aftesi te shkelqyeshme te komunikimit me klient, dhe te afte te menaxhojne punen me kolege.

Per poziten e ndihmesit te kuzhines

  • Kandidatet duhet te kene pervoje pune, gjuha angleze eshte avantazh por nuk eshte e obligueshme.

Te interesuarit duhet te dergojne nje CV me fotografi te bashkangjitur ne e-mail addressen:

Ju lutemi qe te cekni poziten qe aplikoni.

halimi@chequepointgroup.com

Shikime 1855
Kategoria Gastronomi
Skadon 1 ditë
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC