Bagolina Eatery

Ndihmës/e Kuzhinier/e

	 	 

BAGOLINA Eatery

Hap konkurs punësimi për këtë Pozitë:

  1. Ndihmës/e Kuzhinier/e

Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klient
  • Ambicie dhe motivim

Kualifikimet e kerkuara per keto pozita jane: 

  • Aftësi të shkëlqyera komunikimi;
  • Aftësi në punë ekipore;
  • Aftësi organizative;
  • Të ketë përvojë pune në pozitën që aplikohet.

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes numrit: 048 791 792

Shikime 2191
Kategoria Gastronomi
Skadon Skadon: SOT
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC