Opal Dent

Ortodont dhe Asistente me përvojë pune

	 	 

Ordinanca Opal-dent në Prishtinë kërkon 

  1. Ortodont me përvojë me orar të pacaktuar
  2. Asistente me përvojë pune me orar të plotë

Të interesuarit mund të dërgojnë CV në këtë email adresë opaldent11@gmail.com

Vetëm kandidatët me përvojë pune do të kontaktohen për intervistë.

Shikime 1459
Kategoria Shëndetësi
Skadon Ka skaduar!
Orari Full Time
Lokacioni Prishtinë
KosovaJob is the largest employment network in Kosovo certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management
Follow Us
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC
Copyright © 2021 - KosovaJob LLC